Чи потрібний великий позашляховик для міста?

У міській пробці можна побачити різні автомобілі, але багато автолюбителів запитують: що роблять у місті величезні позашляховики, адже вони призначені зовсім для інших умов. Тим більше, що багато з них навіть не виїжджають із міста.

Основне завдання таких машин — долати важкопрохідні ділянки. Вони призначені для бездоріжжя, але не для міста. Навіщо ж міські жителі купують собі такі великі автомобілі, особливо якщо вони оснащені великими дисками, низькопрофільною гумою та спортивним обважуванням?

Навряд чи хтось ризикне проїхати поганою дорогою на такому автомобілі, адже це не його призначення. Головне завдання великих джипів, які останнім часом все частіше можна зустріти на міській дорозі, показати імідж їхніх власників. Чим більший і крутіший автомобіль, тим більше його власника поважають на дорозі, поступаються частіше, ніж легковим машинам.

Щоб підтримувати свій високий статус, водіям позашляховиків доводиться миритися з багатьма незручностями: зі складностями пересування вузькими вулицями, труднощами паркування та великою витратою палива.

Зважаючи на ці особливості, маркетологи разом з інженерами розробили спеціальні компактні кросовери, придатні для міських доріг. Адже якщо покупець хоче придбати великий автомобіль, маленький йому в принципі не підійде, тому потрібно підібрати для нього комфортніший, динамічніший і красивіший аналог.

Сучасні кросовери чудово справляються із цим завданням, замінюючи громіздкі джипи, які є дуже непрактичними. Не дивно, що їх на автомобільному ринку прийняли дуже добре. І зараз ці машини мають досить великий попит.

Так, звичайно, позашляхові здібності таких автомобілів не настільки хороші, як у звичайних джипів, але вони мають свої переваги, наприклад, у них менша витрата палива, і до того ж пересуватися міськими вулицями на них набагато зручніше.

А ще вони дуже добре проходять засніженими дорогами, тому взимку, коли не всі дороги розчищені і на них багато снігу та бруду, кросовери просто незамінні. Особливо якщо у них є система повного приводу, ніякі кучугури не страшні. А підвищений кліренс дає змогу легко заїхати на бордюр. Хоч це й не дозволено, але більшість власників позашляховиків порушують це правило.

Ще однією з переваг таких машин є те, що вони створюють відчуття безпеки набагато більше ніж малолітражки, тому часто їх обирають саме за цим принципом.

Кросовери бувають тільки з переднім приводом, але від цього попит на них не зменшується. Автомобілі з великим кліренсом без повного приводу відмінно підходять для міського руху.

Якщо ж вам доводиться їздити за місто на дачу або ви любитель риболовлі, повний привід, звичайно, краще. І взимку такий автомобіль легше подолає сніжні перепони. Але їздити на ньому щодня буде дуже стомлюючим і до того ж дорогим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Результатов не найдено.
Меню